• Oznam školskej jedálne

• Cena obedov pre žiakov ZŠ s MŠ na školský rok 2021/2022 bude v priebehu augusta zverejnená na stránke školy.

Úhrada stravného sa uskutoční vždy mesiac vopred do 20. dňa v mesiaci na nasledujúci mesiac.

Ďakujeme za pochopenie.

• Oznam školskej jedálne pre rodičov

• Vážení rodičia, od 01. septembra 2021 sa rušia obedy zadarmo pre predškolákov, žiakov I. a II. stupňa. Dotácia 1,30 € bude poskytnutá už len pre deti v hmotnej núdzi alebo pre deti, ktorých príjem domácností je najviac vo výške životného minima, ktoré si plnia povinnú školskú dochádzku.

Na priznanie dotácie na stravu pre sociálne znevýhodnené deti je potrebné doručiť potvrdenie o poberaní dávok hmotnej núdzi alebo prepočítanie príjmu pre priznanie životného minima na obecný úrad v Jastrabej do 31.júla 2021.