• Zábavno-náučné aktivity!

• Vážení rodičia,milí žiaci.

Ponúkame Vám všetkým možnosť prísť na iné myšlienky.Poďme spolu navštíviť zopár výborných stránok,odkiaľ môžete čerpať námety na činnosť počas týchto dní.

ZOPÁR TIPOV AKO SA NENUDIŤ DOMA

1.)https://nasedeticky.sk/kategoria/tvorime-s-detmi/skola-kreslenia/

2.) Zábavné experimenty E_BOOK

(obsahuje zbierku zábavných experimentov, ktoré deti veľa naučia)

Známy YOUTUBE kanál tiež ponúka námety ako vysvetliť info ohľadom koronavírusu:

Miro Jaroš a Sofinka - Ako si ušiť rúško

Spievankovo -  Pieseň dnešných dní - Som doma

ŠKOLSKÝ KLUB V SPOLUPRÁCI S RTVS:

RTVS reaguje na vzniknutú situáciu a do vysielania zaraďuje reláciu Školský klub- hodinka z triedy bez triedy.

Školský klub začína každý pracovný  deň od 9:15 - 10:45 na Dvojke.

Veľa zdravia prajeme všetkým,chýbate nám!❤

• OZNAM!

• Milí naši žiaci a rodičia.

Keďže situácia okolo pandémie ochorenia COVID 19 nás stále nepustí do lavíc, snažíme sa nájsť čo najvhodnejší spôsob ako vzdelávať našich žiakov bez toho, aby to bolo komukoľvek na obtiaž.

Vážení rodičia, v nedeľu Vám triedne učiteľky/triedny učiteľ rozpošlú informačný email o spôsobe výučby Vašich detí, na ktorom ste sa telefonicky dohodli. Je samozrejmé, že pri vzdelávaní na diaľku natrafíme na problémy a nejasnosti, preto Vás prosíme, kontaktujte nás, ak na nejaký problém natrafíte. Všetci naši pedagogickí zamestnanci si vytvorili konzultačné hodiny, ktorých rozpis, spolu s tel. číslami, bude súčasťou nedeľného e-mailu. V prípade, že Vám tieto hodiny nebudú vyhovovať, nie je problém dohodnúť si individuálny termín konzultácie.

Milí naši žiaci, Vás prosíme, pristupujte k štúdiu na diaľku svedomito a zodpovedne. SME TU PRE VÁS a SPOLU TO ZVLÁDNEME.

Všetci v našej škole sme si vedomí toho, že situácia nie je jednoduchá. Pre jej zvládnutie sa teraz musíme stať rovnocennými partnermi, ktorí sa budú vzájomne podporovať a rešpektovať.

S pozdravom kolektív ZŠ s MŠ Jastrabá :)

• Dôležitý oznam pre rodičov, žiakov a zamestnancov !

• Na základe pokynu krízového štábu Slovenskej republiky bude od 16.3. 2020( pondelok) uzatvorená Základná škola s materskou školou Jastrabá na 14 dní z dôvodu mimoriadnej situácie zamedzenia šírenia vírusu COVID - 19. Všetky ďalšie aktuálne informácie budú zverejňované na webovej stránke školy.

• OZNAM !

• Oznamujeme všetkým záujemcom o zápis na individuálne vzdelávanie, že kapacitu žiakov do 1. ročníka v školskom roku 2020/2021 už máme naplnenú.Veľmi pekne ďakujeme za porozumenie. :)