• Poďakovanie!

• Milí priatelia, rodičia, starí rodičia a žiaci,

ďakujem Vám za trpezlivosť, porozumenie, spoluprácu a energiu, ktorú ste vynaložili počas karantény na pomoc pri vzdelávaní. Nakoľko sami s manželkou doma vzdelávame nášho syna, viem čo domáce vzdelávanie obnáša a koľko námahy a energie to  človeka stojí. Hoci sme sa dostali do tejto Corona situácie nie z našej viny, zvládli sme ju bravúrne.

Veľmi si to vážim a ďakujem Vám všetkým za to.

Prajem Vám príjemné,veselé prázdniny a verím, že v septembri sa spolu v zdraví stretneme.

Za celý kolektív ZŠ s MŠ Jastrabá Váš

Nikola Nižník

• Pošlite nám svojho domáceho miláčika !

• Ahoj školáci !

Prirodzene nechceme,aby ste nám svojho domáceho miláčika posielali v pravom slova zmysle.Stačí, keď ho odfotíte a fotku aj s popisom jeho najvýstižnejšej povahovej črty a jeho menom nám pošlete na mail: skd.jastraba@gmail.com.

Pekne vás prosíme,vo vašich mailoch,ktoré budete posielať, uvádzajte celé vaše meno a priezvisko.Musíme predsa vedieť komu patrí domáci miláčik.

Fotky vašich domácich zvieratiek si budete môcť pozrieť na webovej stránke školy.

Zabavme sa spolu !!!