• Tlačivo 2 % - žiaci na domácom vzdelávaní

• Milí naši rodičia, pedagógovia a priaznivci školy,

rovnako Vám v prílohe prikladáme aj tlačivko na prijímanie 2 % z daní pre občianske združenie za výchovou a vzdelávaním, ktorým podporíte našich žiakov na domácom vzdelávaní.

Ďakujeme Vám veľmi pekne. :)

• Tlačivo 2 % - žiaci na dennom vzdelávaní

• Prosba o podporu

Milí rodičia, pedagógovia a podporovatelia,

veľmi si vážime, že zo svojich príjmov pravidelne prispievate na činnosť rodičovského združenia.

V tomto kalendárnom roku sa nám podarilo splniť všetky náležitosti pre registráciu na prijímanie 2% z daní. Preto Vás chceme poprosiť, aby ste Vaše 2% venovali práve našej škole, cez Rodičovské združenie pri ZŠ s MŠ Jastrabá.

·         Rodičovské združenie pri Základnej škole s materskou školou, Jastrabá 188, 967 01, IČO: 173196170138, účet: SK5609000000005137525134 / kód banky: 0900 (Slovenská sporiteľňa , a.s.)

Údaje nájdete na linku: https://www.notar.sk/poberatel/?actId=5ff0df5957829454e4d2e392

Tlačivo prikladáme v prílohe, prípadne si ho môžete stiahnuť na stránke školy.

Veríme, že spolu s Vami  dokážeme prispieť k zveľadeniu a skvalitneniu školského prostredia našich a Vašich detí. Sme vďační za akúkoľvek podporu a pomoc rodičov žiakov a našich priaznivcov.

V mene rady školy Vám srdečne ĎAKUJE

Jana Gálisová, predsedníčka združenia